Zaznacz stronę

Pani Minister! Serdecznie dziękuję za ten projekt ustawy. Ja jestem znad Odry, jestem stamtąd. Mam dwa konkretne pytania.
Pierwsze pytanie dotyczy podmiotów, które mają oferty łączone. Chodzi np. o to, co zostało już powiedziane: usługi żeglarskie po Odrze, wizytacja w winnicy i usługi hotelarskie. Jak oni w łączonych ofertach biznesowych mają rozliczyć się w kosztach strat?
(Poseł Krystyna Skowrońska: No i PiS nie wie?)
Drugie pytanie dotyczy, szanowni państwo, tego, czy straty obejmują to, co zdarzyło się w tygodniu katastrofy ekologicznej (Dzwonek), czy też, tak jak teraz zaczyna się winobranie, oni te oferty przygotowali na czas winobrania i mogą zrealizować… Czyli jaki jest czas, w którym te straty są liczone, od kiedy do kiedy? Dziękuję bardzo. (Oklaski)

Jacek Kurzępa - Poseł RP IX kadencji

Jacek Kurzępa Poseł RP

 

Profesor Uniwersytetu Zielonogórskiego, doktor socjologi (w tym socjologii młodzieży i wychowania), autor kilku książek o deprywacji współczesnej młodzieży i sposobach poprawy sytuacji młodych polaków. Prywatnie wielbiciel polskiej natury oraz zatroskany działacz regionu zielonogórskiego. Poseł IX kadencji Sejmu RP.